שף פרטי

תוכן עניינים

שף פרטי - שפים פרטיים עד הבית - שף אסאדו

מתכננים לעשות בקרוב אירוע ומחפשים שף פרטי עד הבית כזה שיגיע ויעשה לכם ארוחה פרטית כמו שצריך? מתכננים איזה ארוחה רומנטית רוצים להפתיע את בן או בת הזוג? כולנו יודעים שאין דבר רומנטי יותר מ ארוחת שף פרטית. אין דבר מאחד ומקרב לבבות יותר מאשר שף פרטי שמבשל לכם ולחברים שלכם בדיוק את הארוחה שאתם אוהבים. אז אם אתם מעוניינים להזמין שף פרטי לאירוע כאן תוכלו ללמוד מספר דברים על השירות שאנו מציעים בשף אסאדו.

ארוחת שף פרטי אצליכם בבית

כאשר מעוניינים להזמין ארוחת שף פרטית בדרך כלל מה שצריך לעשות זה קודם כל להחליט על איזה סוג של ארוחה מעוניינים ללכת למשל ארוחת השף הנפוצה ביותר הקיימת בשוק היא כמובן ארוחת שף בשרים אבל יש גם כאלה שאוהבים ארוחות שף צמחוניות או ארוחות שף של מאפים אנחנו כמובן בשף אסאדו דוגלים בארוחת שף בשרי. השפים שלנו יכולים לבשל ממש אצלכם במטבח.

התפריטים וסוגי ארוחות – שף פרטי

  • ארוחת שף פרטית לבן או בת הזוג
  • ארוחת שף פרטי לחברים
  • ארוחת שף פרטי למשפחה
  • ארוחת שף פרטי ליום הולדת

מעוניין להזמין שף פרטי שיעשה לכם ארוחת בשרים מהסרטים? אנחנו נשמח לשלוח לכם את אחד השפים שלנו. בשף אסאדו אנו מבטיחים לשלוח לכם שף מקצועי אשר יעשה לכם על האש או יעשה ארוחת בשרים איכותית ממש אצלכם במטבח. השף שלנו מגיע אליכם הביתה מבשל בצורה פרונטאלית אצלכם במטבח. אם תרצו תוכלו גם לבקש מהשף תפריט מיוחד כי כל מה שכיף בארוחת שף פרטית זוהי האפשרות לבקש תפריט בשרים פרטי או תפריט הבנוי על פי הטעמים האישיים שלכם.

כמה עולה ארוחת שף פרטית

שף פרטי מיומן ומקצועי יכול לעשות לכם ארוחה פרטית החל מ עלות כוללת של 2000 שקלים וזה בדרך כלל מספיק לכמות של עד חמישה סועדים. ניתן להוסיף עוד סועדים ולשלם באופן פרטי בעבור כל סועד העלות הממוצעת היא בדרך כלל 400 שקלים לסועד לפני מעמ – זאת אומרת שאם אתם רוצים להזמין ארוחת שף לחמישה סועדים עלותה 2000₪ אם אתם רוצים להזמין לעשרה סועדים אז היא תעלה 4000₪.

ישנן עלויות נוספות בדרך כלל שיכולות להיות נלוות על התפריט למשל אם רוצים כשרות מיוחדת או עם רוצים לעשות את האירוע בשטח וצריך להביא עוד ציוד מקצועי ואנשי צוות.

הזמינו את השף הפרטי שלכם

מעוניינים להזמין ארוחת שף פרטי עד הבית ולהנות מאוכל איכותי ומחוויה חד פעמית? פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר ומגוון תפריטים לארוחה ובנוסף תוכלו לדון עם השף על התפריט שלכם להצעת מחיר לארוחת שף פרטית מלאו את טופס הפנייה שבאתר ותוך דקות תקבלו אל המייל מגוון תפריטים והצעות.