מתכננים בקרוב לעשות אירוע וחושבים איזה תפריט כדאי לכם להציע לאורחים שלכם כמובן שאם אתם ישראלים שגדלו וצמחו פה הדבר הראשון שחשבתם עליו הוא קייטרינג בשרים על האש. אנו שמחים להגיד לכם שהחלטתם נכון. ארוחת בשרים על האש היא חוויה טעימה אשר רוב רובה של אנשים בארץ אוהבים ומתחברים אליה בכל פעם מחדש ובשמחה רבה. אנו בקייטרינג שף אסאדו מספקים שירותי קייטרינג בשרים על האש לאירועים קטנים וגדולים בכל אזור או בכל מקום בארץ. לחברה מספר צוותים אשר מספקים שירות מאזור הדרום ועד אזור הצפון. קייטרינג שף אסאדו מתפעל כמה מטבחים בכשרות בשרית ויכולים לספק תפריט בשרים עשיר ומשובח בהתאם לדרישת הכשרות של האירוע.

תוכן עניינים

קייטרינג בשרים על האש שף אסאדו

קייטרינג בשרים על האש של חברת שף אסאדו

קייטרינג בשרים על האש של חברת שף אסאדו מציע מגוון רב של בשרים, איכותיים ומשובחים. התפריט שלנו מכיל את כל מה שצריך בשביל לערוך ארוחת בשרים על האש איכותית וטובה. אוכל שלנו מוגש על מזנוני הגשה מהודרים העשויים מעץ או מהווים חלק בלתי נפרד מצורת ההגשה של אמנות נקודה כאשר מגישים בשרים על האש חשוב מאוד לשמור עליהם חמים לאורך זמן ולכן אנו משתמשים בכלי חימום אשר שומרים על הטריות של הבשר לאורך כל הארוחה.

תפריט קייטרינג בשרים על האש לאירועים

קייטרינג בשרים על האש יכול להתחלק לכמה סוגים:

  •  קייטרינג בשר – בדרך כלל בשירותי קייטרינג בשרי, הלקוח נהנה מבשר ישראלי הנעשה על המנגל ממש בסמוך לשעת הארוחה.  בדרךכלל יוגש בתפריט קייטרינג בשרים על האש, בשר מוכר כגון סטייק אנטריקוט קבב, שיפודי פרגית ונקניקיות רוב התפריטים של ארוחת קייטרינג בשרים על האש כוללים גם  תוספות חמות וסלטים.
  • קייטרינג אסאדו – קייטרינג אסאדו הוא שירות של חוויית בשרים איכותית הנעשה בצורה המסורתית של האסאדורים בארגנטינה שהיו ידועים מאז ועד היום באיכות הבשר שהם מכינים ובשיטות הצלייה שלהם כאשר מזמינים שירות בשרים על האש המכיל מעשנות צליית אסאדו יש לתכנן את זמן ההגעה למקום מראש זאת מכיוון שהצביעה לוקחת כמה וכמה שעות זאת בניגוד לקייטרינג בשרים על האש הנעשה על מנגל ונערך וניתן להגיש אותו באופן מהיר יחסית.
  • קייטרינג ברביקיו למסיבות-  בדרך כלל במסיבות שהאוכל בהם אינו הדבר המרכזי אין צורך להזמין שירותי קייטרינג מלאים ניתן ליהנות גם משירותי גרילמן אשר הכין בשר פשוט על הגריל כמו בשר נקניקיות וכנפיים סטייק עוף. כאשר רוצים לאכול ארוחת בשרים על האש טובה ואיכותית לא מומלץ להזמין קייטרינג ברביקיו אלא דווקא קייטרינג בשרי או אסאדו

מחירי קייטרינג בשרים על האש 

המחירים של קייטרינג בשרים על האש נעים בין 130 שקלים לסועד ועד 250 שקלים לסועד, הכל תלוי איזה סוגי בשרים ישנם בתפריט ומה סוג האירוע, או יותר נכון משך האירוע וכמות כוח אדם שצריך להביא על מנת לקיים את שירותי הקייטרינג כפי שצריך

תפריט קייטרינג בשרים על האש

השאלה מה היה בתפריט של ארוחת  תלויה קודם כל וסוג הקייטרינג שהזמנתם כפי שאמרנו מקודם בשרים על האש זהו שם כללי לשני סוגים עיקריים של קייטרינג בשר: קייטרינג בשרי וקייטרינג אסאדו. אז נתחיל דווקא מהפשוט יותר ולפי הסדר.

  • קייטרינג בשרי יכול להכיל למעשה את כל סוגי הבשר אבל חשוב לשים לב כי לא קל להכין כמות בשר גדולה לכמה אנשים או יותר נכון ל עשרות או מאות אנשים באותו הזמן ולכן תפריט קייטרינג בשרי בדרך כלל יהיה תפריט המכיל ארבעה סוגי בשרים שמהר וכל להכין אותם באופן יחסי כמו סטייק אנטריקוט דק דק קבב טלה, שיפודי פרגית נקניקיות צוריסוס. המחיר של התפריט משתנה בהתאם לתוספות הנלוות לארוחה למשל תפריט בשרים עם תוספות חמות וסלטים יעלה יותר מתפריט בשרים מגיע ללא תוספות אלה נקודה שימו לב שבדרך כלל חשוב לשאול אם השירות כולל כלי אוכל מזנוני הגשה אנשי צוות בשביל להימנע מהפתעות מיותרות בהמשך הדרך. דבר נוסף שחשוב לבדוק האם המחיר שיציעו לכם הוא כולל מעמ? אנחנו בשף אסאדו כמובן מציעים שירותי קייטרינג בשרים על האש הכוללים גם אנשי הצוות גם מזנוני הגשה וגם כלי אוכל. ואם שכחנו להזכיר אז המחירים שלנו כוללים כמובן גם מע"מ.
  • קייטרינג בשרים על האש נפוץ וידוע הוא קייטרינג אסאדו. כאשר רוצים להכין בשרים על האש בארגנטינה והם מבקשים ממישהו להדליק את המנגל הוא לא ידליק מנגל ישראלי כפי שאנחנו מכירים אותו אלא מנגל אסאדו הבנוי לצלייה איטית שעורכת כמה שעות. בדרך כלל משתמשים גם במעשנות המעניקות לבשר טעם מעושן. קייטרינג אסאדו הוא בדרך כלל קייטרינג יקר יותר עם קייטרינג בשרי זאת בעיקר בגלל ש צליית בשרים אורכת כמה שעות והיא דורשת משאבים רכבים בציוד מורכב יותר וכבד ברוב הפעמים אנחנו נראה שאנשים המזמינים קייטרינג בשרים על האש לאירועים יזמינו את תפריט אסאדו היא מדובר באירוע יוקרתי כגון חתונה או בר מצווה.

קייטרינג בשרים על האש - פנה אל השף

דילוג לתוכן