מתכננים לעשות בקרוב אירוע קטן וחושבים על האפשרות של הזמנת קייטרינג בשרי לאירועים קטנים? אנו שמחים להגיע להודיע לכם שהגעתם למקום הנכון. אנו בשף אסאדו מומחים קייטרינג בשרי לאירועים קטנים ומספקים מזה מספר שנים שירות לעשרות מוסדות וארגונים אשר רוצים להעניק לעובדים בארגון שלהם חוויית בשרים אמיתית, ובנוסף כמובן מספקים שירות גם לשוק הפרטי באירועי שמחות כגון חתונות, בת ובר מצוות, ימי הולדת, בריתות וכל פעם שישנה סיבה למסיבה. אנחנו עושים בשר טוב ומספקים שירות מקצועי גם באירועים קטנים. קייטרינג בשרי לאירועים קטנים דורש הכנה מקדמית אצלנו תקבלו יחס אישי והתאמה מוקפדת על כל ההיבטים שניהול האירוע דורש. אנחנו ננהל את האירוע בצורה איכותית ובלתי מתפשרת, בצורה כזאת שתעניק לכל סועד וסועד את התחושה המענקת שיש בבשר טרי שיצא הרגע מהגריל ועבר ישירות אל הצלחת שלו.

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים - שף אסאדו

אנו בקייטרינג שף אסאדו מומחים בקייטרינג בשרי לאירועים קטנים. אנו מחזיקים צוות מיוחד אשר מתמחה באירועים קטנים ויודע לתפעל אותם ממש כמו את האירועים הגדולים. השירות האישי שמקבלים כאשר מזמינים קייטרינג בשרי לאירועים קטנים ניתן ברמה אישית ומעניק לאורח תחושה של חשיבות רבה שהיא כידוע חשובה לא פחות מטעמו של הבשר. 

אנו מקפידים על הגשה מקצועית ואסטטית, תוך שמירה על מתן שירות בסטנדרטיים בלתי מתפשרים.

אז מתכננים אירוע בשרי קטן? למה לבחור את קייטרינג הבשרים של שף אסאדו?

אנחנו בשף אסאדו פיתחנו שיטה בה אנו מתפעלים אירועים קטנים בצורה בלתי מתפשרת ובקפדנות יתרה. באירוע קטן כל דבר וכל פרט חשוב בגלל שאין הרבה אורחים ובגלל שהאירוע מתבצע בצורה אינטימית יותר כל דבר בולט יותר לעין האורחים אוכלים ממש ליד השף כאילו הם מתארכים אצלו בסלון ביתו נקודה זוהי עבירה שאנחנו בעצם מנסים לספק ללקוח כאשר אנחנו מעניקים לו את שירותי קייטרינג בשרי לאירועים קטנים שלנו אנחנו כל הזמן עוקבים אחר רמת האיכות מוודאים כי כל המזון טרי ומוקפד ומזמינים היטב את האווירה הכללית והקונספט של האירוע

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים על התפריט

אנו בשף אסאדו מציעים למעשה שלושה תפריטים אותם ניתן להזמין  לכל אירוע קטן כגדול. יחד עם זאת יש לשירות שלנו ישנה עלות מינימלית. על מנת לוודא אם אתם מגיעים לסף עלות מינימלית של השירות אנא פנו אלינו דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם.

כל התפריטים שלנו, גם התפריטים של האירועים הקטנים מכילים 500 גרם בשר לכל סועד, מגוון תוספות וסלטים וכמובן שתייה קלה, שתייה חמה וקינוחים מפנקים.

השירות שלנו כולל אנשי צוות, מזנוני הגשה וכלי אוכל. אם תרצו בכך אנו מספקים גם שירותים של ציוד הושבה לאירועים קטנים אשר יכולים להנות מהשירות שלנו ומחבילות הושבה המתחילות ב 30 אורחים.

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים - פנה אל השף

דילוג לתוכן