קייטרינג בשרי כשר בצפון

קייטרינג בשרי כשר בצפון מתאים להרבה סוגי אירועים. אנו מתאמים עבורכם את הרכב הבשר הרצוי ואת כמות המנות לפי התקציב ומספר האורחים. אנו מציעים מגוון קייטרינג בשרי ברמת הכשרות הנדרשת לכם ומגיעים לאירועים בכל רחבי הצפון, לנוחותכם. קייטרינג שף אסאדו מציע שרותי קייטרינ בשרי באזור הצפון. לקבלת תפריט והצעת מחיר פנו אלינו

קייטרינג בשרי בצפון – המאפיינים

קייטרינג לאירועים בחיפה ובצפון הוא הפתרון המושלם לאירוע מוצלח. אתם קובעים את התקציב ומחליטים על המנות העיקריות הנדרשות. אנו מספקים קייטרינג בשרי בכל אזור הצפון המורכב ממנות בשריות בלבד או מכל מנות הקייטרינג:

  • קייטרינג לאירועים גדולים – אנו מגיעים לאירועים גדולים כגון חתונות ומגישים בהם את כלל המנות. החל מהמנות הראשונות, דרך המנות הבשריות והתוספות וגם הקינוחים. סוג הבשר ודרך הכנתו נקבע בתיאום אתכם מראש.
  • קייטרינג בשרי לאירועים קטנים – אנו מספקים למשל מגשי בשר כשר לאירועים קטנים. החל מאירועים משפחתיים בחוג המשפחה ועד למשל לישיבות עובדים ממושכות. אנו מתאמים את דרך הגשת הבשר כפי שנוח לכם, בין אם במגשים ובין אם בקערות מרכזיות.
  • גרילמנים – הלהיט שלנו הוא גרילמנים המגיעים עד אליכם עם הבשר ומכינים אותו לפי טעמכם. בדרך זו אנו יכולים לספק עמדות שווארמה, עמדות אסאדו, עמדות ברביקיו ישראלי כגון קבבים, פרגיות, נקניקיות ועוד.

לשףאסאדו צוות מקצועי אשר מספק שרותים באזור הצפון. המטבח הצפוני של שף אסאדו נמצא בחיפה ומשם אנו מספקים שרותי קייטרינג לאירועים בחיפה ובצפון הארץ.

קייטרינג בשרי לאירועים

הזמנת קייטרינג בשרי כשר בצפון

הזמנת קייטרינג בשרי כשר בצפון היא קלה מאוד. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם באתר או להתקשר ואנו נחזור אליכם עם כל המידע הדרוש לכם. נתאם עבורכם את הקייטרינג המנצח ובו הבשר הטוב ביותר ברמת הכשרות הנדרשת. אנו מקפידים לרכוש את הבשר במקומות בעלי תעודת כשרות כנדרש, שומרים אותו במטבח כשר ואף דואגים לשמור על כשרות בעמדות הגריל השונות שאנו מספקים לאירועים.

קייטרינג בשרי מטעמנו הוא להיט באירועים קטנים כגון ברית או בר מצווה הנערכים בבית. כמו כן אנו מספקים קייטרינג בשרי כשר בצפון לימי גיבוש לעובדים הנערכים בטבע. העובדים מגיעים למקום שנקבע מראש לאחר יום כיף וגיבוש, וממתין להם קייטרינג בשרי כשר מושלם עם טעמים נהדרים. אנו מתאמים עמדות גריל גם למפגשי חברים באזור הצפון, הנפגשים בגינה או לפיקניק מיוחד. אם ברצונכם להפתיע את האורחים שלכם, הזמינו עוד היום קייטרינג בשרי כשר בצפון ותיהנו מכיבוד טעים ובלתי נשכח.

דילוג לתוכן