קייטרינג אסאדו – שף אסאדו

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים וגדולים של שף אסאדו מאפשר לך לבחור את תפריט  הבשרים המתאים ביותר לאירוע שלך. קייטרינג אסאדו נחשב לקייטרינג היוקרתי ביותר מבין סוגי הקייטרינג הבשריים.

לרוב עמדת האסאדו מאופיינת בזה שהיא מגישה את הבשרים בצורה פרונטאלית וגם עמדות ההכנה מכינות את הבשר אל מול הלקוחות ובזאת יוצא כי קייטרינג אסאדו נחשב לאטרקציה ולא רק לארוחה בשרית איכותית

 

קרא בעמוד זה

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים וגדולים

אנו מספקים שירותי אסאדו לאירועים מכל הסוגים נקודה באפשרותנו לספק אירוע אסאדו איכותי במגוון תפריטים ובמגוון רמות מחיר.
לקבלת הצעת מחיר לאירוע אסאדו איכותי משובח וכזה שאיננו יקר, צרו עימנו קשר דרך אתר האינטרנט ואנו נשלח אליכם את הפרטי הקייטרינג שלנו על מנת שתוכלו לבחור את התפריט ואת ארוחת האסאדו המתאימה ביותר לתקציב ולסגנון האירוע שלכם

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים הוא דרך מקורית ומדהימה להפתיע את האורחים שלכם. את האסאדו מכין גרילמן ששמו אסאדור. הוא מגיע עם כל הציוד המקצועי עד אליכם, כולל הבשר שנחתך בדרך מיוחדת. עוד לפני שהאירוע מתחיל מעמיד האסאדור את הבשר משום שאחד הדברים המאפיינים בשר אסאדו הוא צליה ממושכת ואיטית. כאשר האורחים מגיעים הבשר כבר נצלה ומפיץ ניחוחות משגעים לכל עבר וכל שאתם צריכים לעשות זה להיות עם האורחים שלכם וליהנות ביחד איתם מבשר יוצא דופן מעסיסיותו וטעמיו.

סוגי קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

אנו מעמידים לרשותכם מגוון גדול של אפשרויות להזמין קייטרינג אסאדו לאירוע קטן:

  • עמדת אסאדו בודדת – מתאימה מאוד לאירועים הנערכים בגינה כגון ימי הולדת, ימי נישואין ואף בר מצווה. האסאדור אחראי על כל היבט הבשר ואתם אחראים על התוספות, כולל סלטים, תוספות חמות וקינוחים.
  • קייטרינג מלא – אנו אחראים על כל היבט הכיבוד ומביאים אתנו את כל המנות. למשל מנות ראשונות המאפיינות את המטבח הדרום אמריקאי כנקניקיות, אמפנדוס ועוד. אנו מביאים תוספות, סלטים ואף מנות אחרונות.
  • עמדת אסאדו לשטח – אנו מתמחים בהעמדת עמדות אסדו בחיק הטבע. הדבר משתלב באופן מושלם עם האווירה מסביב ועם הירוק והשלווה.

אירועים קטנים יכולים להיערך בבית, באולם אירועים קטן או אף בחיק הטבע. למשל יום כיף וגיבוש לחברה קטנה שיש בה מספר אורחים מצומצם. אנו מגיעים עד למקום המנוחה ומארגנים שם בשר על האש בטעמים שאיש לא יישכח.

נשמח לתאם עבורכם קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים ולספק לכם את כל המידע הדרוש לכם. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם. נוכל לתאם לכם אסאדו לפי מספר האורחים, מהות האירוע והתקציב שיש ברשותכם.

דילוג לתוכן