קייטרינג לאירועים  של שף אסאדו מעניק לסועד חוויה בשרית ארגנטינאית ואיכותית. אנו מומחים בארוחות בשרים פרונטליות, בהם הסועד מתוודע אל אופן הכנת הבשר ונהנ ממגוון בשרים הנפרסים ממש רגע לפני שהם מוגשים אל הצלחת שלו. לקבלת הצעת מחיר לאירוע בשרים איכותי ובמחיר מנצח, פנו אלינו דרך האתר.

תוכן עניינים

קייטרינג לאירועים- על התפריט והשירות

הקייטרינג שלנו מעניק אוכל לכל סוגי האירועים: החל מאירועים פרטיים ועד לאירועים גדולים לארגונים ולמוסדות. תפריט האירועים שלנו מתאים לאירועים קטנים וגדולים. אנו יכולים להתאים את התפריט ללקוח ולצרכים האישיים שלו ורוח האירוע.
השרות שלנו מציע גם ציוד נלווה לאירועים, כסאות ושולחנו, כלי אוכל, פרוזגטורים וכול מה שצריך בשביל לקיים אירוע מקצועי ומושלם.

שרותי הקייטרינג הבשרי שלנו, תוכלו לשחרר את ההבנה שכל מה שמטפל בקבוצת מומחים בתחום האוכל ואירועים. תענוגנו להיות מנהלים בכל חלקי סידור האירוע שלכם. בעוד אנו מייצגים סמכות רבה בבישול, אנו שמחים לתזמור השכרות, תאורה, סאונד, גירוי וכל התיאום להבטיח את האירוע שלכם הוא ניצחון. בנינו ידוע לשמצה בכל רחבי סנטה ברברה, ונטורה וטריטוריות מקיפות למתן אספקה קצרה ואמינה על מנהלי מזון ואוכל מקסים ברמה הגבוהה ביותר.
לא משנה אם אתה גברת של השעה המסדרת את חתונת הפנטזיה שלה, מארגנת תאגיד, איש מכירות המחפש אחר ארוחת צהריים מועברת לסקרנות לקוח או ניהול. אנו מבשלים במינהל מלא שיכולים לעזור לכם באוכל, כיבוד, ציוד למסיבות, השכרות ותיאום לאירוע שלכם.
עם אירועים של קייטרינג קייטרינג בשרי, תוכלו לשחרר את ההבנה כי כל מה שקשור לטפל על ידי קבוצה מנוסה של מומחי אוכל ואירועים. תענוגנו להיות מנהלים בכל חלקי סידור האירוע שלכם. למרות שיש לנו ניסיון מעשי בבישול, אנו שמחים על השכרת מוח, תאורה, סאונד, שעשוע וכל התיאום להבטיח את האירוע שלכם הוא ניצחון.

קייטרינג לאירועים שף אסאדו

קייטרינג לאירועים הקטגוריות שיש לבדוק

  • סיוע מלא באספקת מזון, מההקמה ועד הסידור.
  • העברה ובישול "נשירה", ללא איוש או אילוץ.
  • עזרה מתוקה מלאה, כולל עוגות, פשטידות, טארטות ותחנות כוח.
  • עזרו בהכרת המומחים של כל מוכר אחר, כולל תאורה, סאונד, בוטניקה, צילום, התרגשות, השכרות, חדרי אמבטיה, סרב לקחת ותיאום אירועים.
  • ניהול בר מלא ומלא רשומות קניות בחינם.
  • מתן שירותי מזון המוצעים
  • מפגשי חתונה מסוגים שונים, עצומים ומעטים: בסגנון משפחתי, מצופה, מזנון, תחנות.
  • חגיגות ללא תועלת. אנו מומחים לקלקל את האורחים ולעזור לכם להשיג את גיוס יעדי הכסף.
  • מפגשי שתייה מעורבים ובתים פתוחים לארגונים ולאנשים.
  • מפגשים באורך ימים הכוללים את כל הארוחות, החטיפים, חטיפי הקופסא והשתייה.

מגוון רחב של חגיגות, כולל מסיבות פרישה, מפגשי יום הולדת ומנהלות זיכרון. זה לא משנה אם אתה מסדר מפגש ארוחת צהריים נוח או ארוחת הכבוד של השנה הנוכחית. לא משנה אם הגיבוי הכספי הוא קטן או נהדר, אנו יכולים לסייע לכם בהסרת אירוע שיגשים את העובדים שלכם ויגו את הלקוחות שלכם. אפשרויות התפריט השונות שלנו יעלו על הרצונות שלך תוך הישארות בגבול הכספי שלך.

קייטרינג לאירועים קטנים

קבוצה שלוקחת בחשבון אירועים קטנים צריכה להיות בעלת יכולת ויכולת לארגן אירוע קטן. לא כל ארגוני המזון המספקים יכולים להסתגל לאירועים קטנים. אז אם אתם צריכים למכור תפריט מפתה ומשתלם במיוחד. אירוע קטן מאופיין כמתחת ל -50 מפרקי המבורגר והאנשים שמשחקים את הממשל צריכים להבין כיצד לעשות זאת.

הרציונל הכספי אומר שככל שהאירוע מועט יותר ופחות מפרקי ההמבורגר, כך עולה על המנה לכל בית קפה. ההסבר הוא שיש עלויות קבועות המשותפות למספר נמוך יותר של בתי קפה ובאופן זה באופן כללי ועבור כל בית קפה, העלות תהיה יקרה יותר ויותר. למשל, הוצאות הובלת צוות הן עלויות קבועות, שאינן מזוהות עם מספר מפרקי ההמבורגר וחלות על מנת לספק אוכל לאירוע בין אם הוא גדול.
עלות הקייטרינג לאירועים קטנים

כמה עולה קייטרינג למסיבות קטנות של חברות?

בואו נתחיל מהדבר העיקרי. האם אתם מחפשים קייטרינג זול? בעיקרון גם פה זהה זהה לקייטרינג לחתונה, התכנסות עסקית המספקת עלויות אוכל תלויים במה שאתה מחפש. ההערכה תהיה כמו חתונות למקרה שתנסו לערוך אירוע קטן. במקרה שאתה מנסה לשמור על המפגש קליל וכיפי, סביר להניח שיש לך אפשרות להתאים את עצמך יותר ויותר ולהפריש מזומנים עם סוגים שונים של אספקת אוכל. אם המגבלה הכספית שלך היא בין 25-50 $ ליחיד, תהיה לך אפשרות לאתר ספק מזון מדהים.

אם אתה זקוק לחוויית אוכל חדשה שתארגן על ידי מומחה קולינרי למיקום, הערכה תשתנה בהתאם לצרכים שלך. קבלת משאית אוכל או קפיצי לבד יעלו בין 20- $ 40 ליחיד. אם יש לכם 50 עובדים או אורחים להזנה, זה יתגלה ל -1,000 – 2,000 $. אם יש לך פחות מ- 50 אוכלי אכילה, יתכן כי יספקו חיוני. הפחות רגיל הוא 1,000 דולר טיפוסי.

כמה עולה קייטרינג למסיבת יום הולדת?

מסיבות פרטיות (כמו חגיגות יום הולדת, סיום לימודים, זיכרונות וכדומה) הן בדרך כלל העדינות ביותר בערך. יסודות של 1,000 דולר יכולים להיות עניין אם יש לך פחות מ 50 אורחים. אם יש לכם 50 אורחים ומעלה, מקווים לשלם בין 20- $ 40 ליחיד עבור אספקת אוכל רגילה. אתה יכול לחסוך כסף בעלויות באמצעות משאיות מזון או בחירות קפיצות, אשר יפעלו בין $ 10- $ 25 ליחיד (מותנה בסוג האוכל).

כמה עולה קייטרינג קטן לחתונה?

אספקת חתונה לחתונה תעלה באופן קבוע יותר מסוגים שונים של התכנסויות. ההוצאות הרגילות הן 70 $ ליחיד עבור אוכל. ו -85 $ ליחיד עבור מזון ומשקאות לסיוע בפלישה. עם סיכוי פנוי שהחתונה שלכם תהיה 100 אורחים, בשלב זה היא תעלה לכם 7,000 $ בסך הכל, ו -1,500 דולר נוספים למשקאות. אתה יכול להפריש לסכום של 5,000 דולר בסגנונות סיוע שונים.
זה יעלה 20- $ 35 ליחיד אם יש לך משאיות מזון שמבשלות את החתונה שלך. בסיכוי המוצלח שיש לכם התקהלות בסגנון משקה מעורב, ההוצאות הרגילות הן 24- $ 60 ליחיד. יתרה מזאת, smorgasbord, תחנות וסגנון משפחתי, ככלל, יתבררו ל 25- $ 65 ליחיד.

קייטרינג כשר בצפון

ישראלים רבים מעוניינים לעשות אירוע עם קייטרינג כשר בצפון. לשמחתכם, שף אסאדו נותן שירותי קייטרינג כשר

קייטרינג איכותי

איך אפשר לדעת של חברת הקייטרינג שבחרתי אכן איכותית? הדבר הכי טוב הוא המלצות של לקוחות

קייטרינג כשר בצפון

ישראלים רבים מעוניינים לעשות אירוע עם קייטרינג כשר בצפון. לשמחתכם, שף אסאדו נותן שירותי קייטרינג כשר

שף בשר עד הבית

שף בשר עד הבית אנשים רבים רוצים לעשות אירוע קייטרינג בבית אבל לא מעוניינים להתעסק בכל

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים  של שף אסאדו מעניק לסועד חוויה בשרית ארגנטינאית ואיכותית. אנו מומחים בארוחות בשרים פרונטליות,

קייטרינג מחירים

קייטרינג מחירים כאשר מתכננים אירוע מכל סוג, אחד הדברים החשובים ביותר זה לתכנן את התקציב הדרוש

קייטרינג לאירועים - פנה אל השף

דילוג לתוכן