קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

בעולם האירועים, פעמים רבות מסתמכים על הגודל, היוקרה ועל המון האנשים הגדול. עם זאת, לא תמיד מדובר באירועים הטובים ביותר, או אלה הנחרטים בזיכרון האורחים לאורך הזמן הרב ביותר. למעשה, על מנת ליצור את האירוע הטוב ביותר, לא חייבים הרבה אנשים, אלא דווקא עדיף לשים את הדגש על איכות האירוח, הפרטים הקטנים שהופכים את מספר השעות הזה למיוחד במינו, וכמובן – באוכל האיכותי.

עד כמה קשה למצוא קייטרינג המיועד לאירועים קטנים?

אנשים עשויים לטעות ולחשוב שעל מנת לקבל את השירות הטוב ביותר בתחום הקייטרינג, חייבים להזמין כמויות מאוד גדולות. אך האמת היא שלא כך הדבר. יתר על כן, פעמים רבות דווקא קייטרינג בשרי לאירוע גדול מהווה את הקושי הגדול ביותר, משום שזה דורש קונטיינרים גדולים, השקעה גדולה בשינוע האוכל ועוד. כאשר האירוע קטן ואינטימי, ניתן למצוא קייטרינג שמרגיש ממש כמו חברים טובים שבאו אליכם הביתה כדי לעשות קצת על האש. לפחות זוהי הדרך שבה עובדים המנגליסטים – שירות קייטרינג בשרי לאירועים בסדרי גודל שונים, שאיתם כל אירוע הופך לפינוק וחגיגת בשרים מעוררת תאבון. כך שלא תמיד פחות זה בעיה, דווקא ההיפך

קייטרינג שף אסאדו מציע תפריט אסאדו איכותי בשתי צורות הגשה שונות. פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר מנצחת!

קייטרינג אסאדו צלעות טלה

הגשה סטייקים על צלחת עץ מהודרת

קייטרינג אסאדו - סטייק וצ'יפס

מנת סטייק אנטריקוט אישית

סטייק חתוך דק

הגשת סטייק מדיום בחיתוך דק

דקויות של אירועים קטנים במרכז הארץ

במרכז הארץ הכול מאופיין בגישה הרבה יותר ראוותנית – אך זה לא חייב להיות כך. דווקא בשל המגוון הרב שמעניק אזור מרכז הארץ, ניתן ליהנות ממקומות אינטימיים ביותר וגם מהיצע לא קטן של שירותי קייטרינג שיגיעו עד למקום האירוע ויהפכו אותו להצלחה גדולה, היות ואין דבר התורם יותר להצלחת האירוע מאשר אוכל טוב, בעיקר בשר שעצם נוכחותו במקום מורגשת הודות לריחות הנהדרים, והרי הזה לכשעצמו יוצר מצב רוח חגיגי ביותר. באמצעות בחירה במקום קטן במרכז הארץ ושיתוף פעולה עם ספק קייטרינג מעולה ניתן לארגן את כל הערב (או היום – ניתן לעשות גם אירוע צהריים בימי שישי) באופן הטוב והאיכותי ביותר. מיקום הקייטרינג ומיקום האירוע כמות האנשים שצריך להאכיל מגוון המנות שנבחרות מתוך התפריט האם העלות כוללת אלכוהול ו/או משקאות קלים או לא כמות האנשים שעובדים באירוע כאשר לוקחים את כל אלו בחשבון ויוצרים את תמהיל האירוע באופן כללי – מתקבלת התוצאה הרצויה שמאפשרת תמורה משתלמת ואיכותית עבור ההשקעה הכספית. מעבר לגורמים שמתוארים לעיל, ניתן למצוא גם דקויות קטנות יותר, אך לא פחות חשובות. למשל, צורת ההגשה של המנות השונות קובעות רבות לגבי היכולת של הקייטרינג לספק אירוע יוקרתי לכל מטרה, ובמקרים רבים מדובר בצורך חיוני וחשוב ביותר. בסופו של דבר, קייטרינג מחירים נקבעים על פי האיכות של המנות המסופקות והתוספות הקטנות מסביב.

משימות אחרונות לפני היום הגדול עצמו

על מנת שהאירוע הקטן יהיה גדול מכל הבחינות, יש לחשוב מראש על הדקויות. ככל שזה נוגע לקייטרינג, ספקים מקצועיים שפועלים באזור מסוים בדרך כלל מכירים היטב את כל הפרטים הקטנים, יודעים היכן להעמיד את הדוכנים, איפה נמצאים ספקי הכוח הראשיים, ומסוגלים לתפעל את כל העניין באופן עצמאי. אך על מנת להבטיח שהכול יעבור על מי מנוחות, דווקא כדאי לוודא שאכן יש לספק את כל הדרוש על מנת ליצור את הארוחות המהודרות והמקסימות ביותר עבורכם ועבור כל אחד מהאורחים שיבקרו באירוע הקטן, אך המושקע שלכם. לשם כך חשוב לשים לב להמלצות הכתובות באתרים השונים עבור הספקים השונים שאת שירותיהם שוקלים לשכור.מיקום הקייטרינג ומיקום האירוע כמות האנשים שצריך להאכיל מגוון המנות שנבחרות מתוך התפריט האם העלות כוללת אלכוהול ו/או משקאות קלים או לא כמות האנשים שעובדים באירוע כאשר לוקחים את כל אלו בחשבון ויוצרים את תמהיל האירוע באופן כללי – מתקבלת התוצאה הרצויה שמאפשרת תמורה משתלמת ואיכותית עבור ההשקעה הכספית. מעבר לגורמים שמתוארים לעיל, ניתן למצוא גם דקויות קטנות יותר, אך לא פחות חשובות. למשל, צורת ההגשה של המנות השונות קובעות רבות לגבי היכולת של הקייטרינג לספק אירוע יוקרתי לכל מטרה, ובמקרים רבים מדובר בצורך חיוני וחשוב ביותר. בסופו של דבר, קייטרינג מחירים נקבעים על פי האיכות של המנות המסופקות והתוספות הקטנות מסביב.

קבל הצעת מחיר לאירוע

דילוג לתוכן