שף בשרים עד הבית - שף אסאדו
שף בשרים עד הבית

שף אסאדו

שף מקצועי אצלך במטבח!
10/10

קייטרינג מחירים

כאשר מתכננים אירוע מכל סוג, אחד הדברים החשובים ביותר זה לתכנן את התקציב הדרוש על מנת ליצור את האירוע שיענה על הדרישות של כולם, גם של האורחים וגם של המארחים. זה מאפשר לתאם ציפיות, לתכנן עלויות ומעבר לכל, להתאים את המציאות לצרכים. כאשר יודעים מראש את המחירים של שירותי הקייטרינג השונים, מתקבלת האפשרות לבחור את נותני השירות המתאימים ביותר, אלה שנותנים את הערך הרב ביותר ביחס לסכומים המושקעים בהם.

מה מאפיין קייטרינג איכותי

על מנת למצוא את הקייטרינג האיכותי ביותר שיענה על כל הדרישות שלכם, חשוב להגדיר מראש מה אתם מחפשים למעשה. המאפיין החשוב ביותר – זו כמובן האיכות. אך גם את האיכות ניתן לפרק לכמה גורמים משמעותיים. האיכות היא קודם כל איכות חומרי הגלם, ואין על כך עוררין. אך על מנת שהאיכות של חומרי הגלם תתורגם למנות מושקעות וטעימות, נדרש גם כוח אדם איכותי שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ויבטיח שכל אורח יהיה מרוצה.

קייטרינג שף אסאדו מציע תפריט אסאדו איכותי בשתי צורות הגשה שונות. פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר מנצחת!

קייטרינג אסאדו צלעות טלה

הגשה סטייקים על צלחת עץ מהודרת

קייטרינג אסאדו - סטייק וצ'יפס

מנת סטייק אנטריקוט אישית

סטייק חתוך דק

הגשת סטייק מדיום בחיתוך דק

הגורמים המשפיעים על מחיר הקייטרינג

כאשר בודקים מקרוב מחירים של קייטרינג, הדבר החשוב ביותר הוא לשים לב שהגורמים המשפיעים על המחירים הם בעלי חשיבות גדולה גם לאיכות האירוע, אחרת מדובר בהעלאה לא מוצדקת של המחיר. כך, יש לקחת בחשבון את הגורמים הבאים: מיקום הקייטרינג ומיקום האירוע כמות האנשים שצריך להאכיל מגוון המנות שנבחרות מתוך התפריט האם העלות כוללת אלכוהול ו/או משקאות קלים או לא כמות האנשים שעובדים באירוע כאשר לוקחים את כל אלו בחשבון ויוצרים את תמהיל האירוע באופן כללי – מתקבלת התוצאה הרצויה שמאפשרת תמורה משתלמת ואיכותית עבור ההשקעה הכספית. מעבר לגורמים שמתוארים לעיל, ניתן למצוא גם דקויות קטנות יותר, אך לא פחות חשובות. למשל, צורת ההגשה של המנות השונות קובעות רבות לגבי היכולת של הקייטרינג לספק אירוע יוקרתי לכל מטרה, ובמקרים רבים מדובר בצורך חיוני וחשוב ביותר. בסופו של דבר, קייטרינג מחירים נקבעים על פי האיכות של המנות המסופקות והתוספות הקטנות מסביב.

עוד שאלות שיש לענות עליהן לפני האירוע

על מנת לקבל את הקייטרינג האיכותי ביותר בתחום ובמחיר נוח לכיס, יש למצוא את הספקים שעומדים בכל הדרישות הכלליות של התחום וגם ממלאים את הצרכים הספציפיים הרלוונטיים בעיקר עבור האירוע שלכם. קבוצת המנגליסטים מהווה דוגמה לקייטרינג שנותן תמורה מושלמת ומלאה עבור קייטרינג מחירים בסדרי גודל שונים, היות ואחד הגורמים המנחים החשובים ביותר בעבודה שלהם זה קודם כל איכות הבשר המאפשרת ליצור את האירוע המושלם הודות לטעם וריח בלתי נשכחים. שילוב של אוכל איכותי והמאפיינים הנוספים שמבדילים בין הספקים השונים והופכים את החוויה למותאמת אישית עבור כל לקוח. מיקום הקייטרינג ומיקום האירוע כמות האנשים שצריך להאכיל מגוון המנות שנבחרות מתוך התפריט האם העלות כוללת אלכוהול ו/או משקאות קלים או לא כמות האנשים שעובדים באירוע כאשר לוקחים את כל אלו בחשבון ויוצרים את תמהיל האירוע באופן כללי – מתקבלת התוצאה הרצויה שמאפשרת תמורה משתלמת ואיכותית עבור ההשקעה הכספית. מעבר לגורמים שמתוארים לעיל, ניתן למצוא גם דקויות קטנות יותר, אך לא פחות חשובות. למשל, צורת ההגשה של המנות השונות קובעות רבות לגבי היכולת של הקייטרינג לספק אירוע יוקרתי לכל מטרה, ובמקרים רבים מדובר בצורך חיוני וחשוב ביותר. בסופו של דבר, קייטרינג מחירים נקבעים על פי האיכות של המנות המסופקות והתוספות הקטנות מסביב.

דילוג לתוכן