קייטרינג ארגנטינאי

תוכן עניינים

קייטרינג-בשרים

אין הרבה דברים משמחים כמו להיות מוזמן לאירוע עם קייטרינג ארגנטינאי. בין אם מדובר על האש של יום העצמאות או אירוע עם כל החברה שעושים מנגל עם בשר ברמה גבוהה. שף אסאדו מציעה שירותי קייטרינג ארגנטינאי באיכות הגבוהה ביותר טיב טעם משובח. אם אתם מעוניינים להזמין שירותי קייטרינג כשרים אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר ולקבל הצעת מחיר בהקדם האפשרי. נשמח לעמוד לרשותכם.

קרא בעמוד זה

קייטרינג ארגנטינאי

קייטרינג ארגנטינאי סוגי אירועים

הרבה אנשים אוהבים לאכול בשר באירועים שונים, גם בארוחת שישי פעמים רבות מגישים מנה בשרית גם אם מדובר בארוחת שישי סטנדרטית ולא באיזה אירוע חגיגי ומיוחד.

שף אסאדו מציע שירותי קייטרינג ארגנטינאי עבור כל סוגי האירועים, אם אתם עומדים להתחתן אשמח לבוא ולעשות לכם אוכל טעים עבור האורחים שלכם. גם אם מדובר באירוע חברה או אירוע מצומצם יותר אנו שמחים להציע בשר איכותי וטרי שנבחר בקפידה אצל הקצב, אוטו מכינים שפים מנוסים בהפקת אירועים זה בעולם המסעדנות שישמחו להכין לכם את האוכל הכי טעים שאפשר במחיר אטרקטיבי ושירות אדיב ומקצועי.

 

קייטרינג ארגנטינאי סוגי כשרויות

במדינת ישראל ישנם כל מיני סוגים של כשרויות המקובלים בפרחי אוכלוסייה שונים, אנו מחזיקים מספר מטבחים שונים ועל כן יש לנו תעודות כשרות שונות בכל הרמות הקיימות. אנו מזמינים אתכם לבחור את רמת הכשרות המתאימה לכם ולאורחים שלכם מבין האפשרויות הבאות:

  • כשרות מהדרין
  • כשרות של הרבנות הראשית (לרוב הכשרות של הרבנות הראשית מחולקת לפי ערים ומועצות מקומיות, במידת הצורך אפשר לברר לאיזה מועצה תעודת הכשרות שייכת)
  • כשרות חתם סופר 
  • כשרות של שארית ישראל
  • כשרות של הרב מחפוד (מדובר בכשרות שנחשבת מחמירה יותר ולכן עלויות בדרך כלל גבוהות יותר עבורנו ועבור הלקוח)
  • כשרות של הרב רובין מרחובות

במידה ונוסע כשרות קרוב לליבכם אנו בטוחים שתדעו מה היא מידת הכשרות המתאימה לכם ולאורחים שלכם, אם תרצו להתייעץ איתנו אתם יותר ממוזמנים לשלוח לנו וואטסאפ או להרים צלצול טלפון אני מזמינים גם דרך האתר. נשמח לעזור בכל שאלה בעניין הנוגע לכשרות.

 

קייטרינג ארגנטינאי סוגי תפריטים

קייטרינג שף אסאדו מציעה מספר סוגים שונים של תפריטים הנעים על סקאלה של מחיר נמוך יותר עבור תפריט בסיסי ועלות גבוהה יותר והוא תפריט מפנק ואיכותי יותר. אנו מציעים קייטרינג ארגנטינאי על האש על מנגל גחלים, קייטרינג בשרי של אסאדו דוברב בשר איכותי יותר ויוקרתי עם זאת את יכולה נראה מדובר בארוחה הכי איכותית שאפשר להציע. כמו כן יש לנו גם קייטרינג בשרי של אוכל מבושל אשר מוכן במטבח שלנו לפני האירוע עצמו, ומגיע בכלים מיוחדים אשר שומרים על החום ועל האיכות של המנות ישירות לאירוע.

 

קייטרינג ארגנטינאי עלויות

כאשר אתם מזמינים קייטרינג חשוב שתכירו את הגורמים שיכולים להשפיע על העלוות הכוללת של האירוע.

באופן כללי שני הגורמים העיקריים שמשפיעים על הלעות היא התפריט הנבחר – שנותן לנו מחיר עבור כל אורח, והגורם השני הוא מספר האורחים. כאשר אתם מחליטים להזמין קייטרינג ארגנטינאי חשוב שתקדישו לכך מחשבה כדי להבין מה התקציב שלכם עבור האירוע ומה תהיה הבחירה הנכונה בשבילכם מבחינת סוג התפריט, וכמובן עליכם להבין מה המספר המדויק של האורחים אשר עתידים להגיע לאירוע שלכם. נוסף על כך ייתכנו עלויות נוספות במידה ובכוונתכם להשכיר ציוד נוסף עבור האירוע עצמו והמיקום בו מתקיים האירוע.

לעיתים ישנן עלויות נוספות עבור מיקום גיאוגרפי – חשוב לבדוק זאת מול הקייטרינג על מנת שלא יפתיעו אתכם ברגע האחרון.

קייטרינג שף אסאדו מקפיד לסגור מול הלקוח את כל הפרטים של האירוע, מהמנות בהן בחרתם, כמות המוזמנים ועד הערות יוצאות דופן עבור חלק מהאורחים – בין היתר כמו מנות צמחוניות או טבעוניות בעבור מי שאינו אוכל בשר.