גריל אסאדו לחתונות

תוכן עניינים

קייטרינג אסאדו לחתונה הוא מכלול של ריחות ושל טעמים מוקפדים החל מהמנה הראשונה ועד לקינוחים. אנו מספקים סוגים שונים של קייטרינג אסאדו לאירועים כגון חתונות, החל מעמדות גרילמן בודדות ועוד למכלול הקייטרינג במקום. אתם מחליטים על היקף הקייטרינג ואנו אחראים על כל המנות שבחרתם. 

קייטרינג אסאדו לחתונה

קייטרינג אסאדו לחתונה
קייטרינג אסאדו לחתונה מיוחדת

קייטרינג אסאדו לחתונה היא דרך נפלאה לארגון היבט הכיבוד בחתונה. האורחים בישראל מכירים כבר את כל סוגי הכיבוד באירועים כגון אלה וקשה להפתיע אותם עם טעמים חדשים. אנו מציעים לכם קייטרינג אסאדו לחתונה בריחות וטעמים שהאורחים שלכם לא ישכחו לעולם:

  • חבילת אסאדו בסיס – הכוללת כמה סוגי בשר, כמה סוגי סלטים, שלוש מנות חמות ואף קינוחים.
  • חבילת אסאדו משובחת – הכוללת גם מנות פתיחה המאפיינות את המטבח הארגנטינאי ואשר מציעה מבחר גדול יותר של תוספות ובשר.
  • חבילת אסאדו פרימיום – הכוללת סוגים שונים של בשר, מנות פתיחה, תוספות חמות, קינוחים ויין אדום משובח!

כל אחד יכול לקבל את החבילה המתאימה למספר האורחים ולתקציב שברשותו. אנו דואגים שהבשר יהיה איכותי, בדרגת העשייה החביבה עליהם ובדרך ההגשה הנוחה לכם, בין אם בהגשה על גבי דוכנים, מזנון מרכזי או לשולחנות.

הזמנת קייטרינג אסאדו לחתונה

הזמנה של אסאדו לחתונה היא דרך מקורית להפתיע את האורחים שלכם. הבשר מוכן שעות לפני האירוע ומתובל היטב. באמצעות גריל מיוחד הוא נצלה מכל הצדדים על האש וכך מקבל את הטעם הייחודי, המאפיין את דרך ההכנה הדרום ארגנטינאית. קייטרינג אסאדו מספק לכם חגיגת טעמים וריחות בלתי נשכחת, המתאימה לחתונות ולאירועים. אנו מגיעים להציב עמדות אסאדו בחתונות הנערכות בחיק הטבע, כאשר ניחוח הבשר הניצלה משתלב עם הנוף המרהיב. אנו כמובן מספקים לאולמות אירועים ולגני אירועים קייטרינג אסאדו שלם, הכולל את כל המנות.

אנו עומדים לרשותכם כדי לתאם ולתכנן עבורכם את הקייטרינג המושלם. נתאים את כמות מנות הבשר והתוספות לתקציב שלכם ונדאג כי היבט הכיבוד בחתונה שלכם יהיה בלתי נשכח. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר. אנו נחזור אליכם עם כל הפרטים המלאים ועם הצעות רלבנטיות לחתונה הקרבה. אנו שואפים לארגן עבורכם קייטרינג אסאדו מרהיב ובו האורחים נהנים מהכיבוד ואתם נהנים מחתונה ייחודית ויפה.