שף בשרים עד הבית

שף אסאדו

שף מקצועי אצלך במטבח!
10/10

נושא הכשרות מעסיק רבים בארץ, ברמות כשרות שונות. קייטרינג אסאדו כשר הוא להיט של ממש, שכן אפשר ליהנות בו מבשר איכותי בצורה בלתי רגילה העונה על כל דרישות הכשרות. קייטרינג אסאדו מתאים לסוגים שונים של אירועים, קטנים כגדולים ומספק כיבוד ברמת הכנה, חיתוך והגשה מושלמת. 

קייטרינג אסאדו כשר

קייטרינג אסאדו כשר
קייטרינג אסאדו כשר לאירועים

קייטרינג אסאדו כשר הוא אפשרות כיבוד מצוינת וזמינה לכל סוגי האירועים. יש החושבים שקייטרינג אסאדו הוא בהכרח לא כשר, אולם מדובר בטעות בסיסית. אסאדו הוא נתח בשר מסוג צלעות בקר בחיתוך רוחבי ואפשר לרכוש את חומר הגלם ולטפל בו תחת כללי כשרות מהמחמירים ביותר. דרך ההכנה של אסאדו כוללת צליה איטית של הבשר, המונח בדרך ייחודית על גבי גריל מיוחד. רמת הכשרות נשמרת לאורך כל התהליך וכוללת:

  • רכישת הבשר – אנו מקפידים לרכוש את הבשר במקומות מורשים בלבד, בעלי תעודת כשרות כנדרש.
  • מטבח – שמירת הבשר נעשית במטבח כשר עם השגחה ואישורים.
  • עמדות גריל וכלים – בשטח עצמו אנו מקפידים על כללי הכשרות בעמדות הגריל שלנו ומשתמשים בכלים כשרים בלבד.

תיאום קייטרינג אסאדו כשר

אנו מספקים סוגים שונים של קייטרינג אסאדו כשר לפי הצרכים שלכם. נוכל לדאוג לעמדת אסאדו אחת מבין כמה סוגים של עמדות בשר, למשל עמדת שווארמה, עמדת קבאבים ופרגיות ועוד. הניסיון מלמד כי עמדת האסאדו היא העמדה המבוקשת ביותר ותמיד משתרך לפניה התור הארוך ביותר…. נוכל גם לספק כמה עמדות אסאדו לאירוע גדול או אירועים הנערכים בחיק הטבע. למשל יום גיבוש לעובדים המגיעים לארוחת הצהרים לאחר מסלול אתגרים מהנה במיוחד. אנו מציעים גם קייטרינג אסאדו שלם הכולל גרילמנים הנקראים אסאדור המגיעים עם התלבושת המיוחדת. זו חגיגה דרום אמריקאית מדהימה שכוללת מוסיקה, ריחות וטעמים נפלאים ובלתי נשכחים.

תוכלו להזמין מנות אסאדו לפי התקציב שלכם, כגון חבילת אסאדו בסיסית, משובחת ופרימיום. החבילה היא מודולארית ונקבעת בהתאם לסוג האירוע, מספר האורחים והתקציב שיש לכם עבור היבט הכיבוד. נשמח לסייע לכם להרכיב קייטרינג אסאדו כשר, אנא השאירו פרטים באתר או התקשרו ונציג מטעם חברת asado4u יסביר לכם על האפשרות שלכם לארגן קייטרינג אסאדו מנצח.

דילוג לתוכן