אחד האתגרים בארגון אירוע קטן הוא היבט הכיבוד. מצד אחד מדובר באירוע קטן, אבל מצד שני המארגנים מעוניינים שהכיבוד בו יהיה בלתי נשכח. משום כך קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים הוא פתרון מושלם. יש בו את כל מה שצריך להצלחה של האוכל כגון צבעוניות, טעמים עזים ומקוריות. אנו מציעים לתאם עבורכם אסאדו במגוון דרכים, החל מעמדה בודדת ועד לכמה עמדות. אתם מחליטים לפי מספר האורחים, סוג האירוע והתקציב שיש ברשותכם.

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים
קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים פירוט

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים הוא דרך מקורית ומדהימה להפתיע את האורחים שלכם. את האסאדו מכין גרילמן ששמו אסאדור. הוא מגיע עם כל הציוד המקצועי עד אליכם, כולל הבשר שנחתך בדרך מיוחדת. עוד לפני שהאירוע מתחיל מעמיד האסאדור את הבשר משום שאחד הדברים המאפיינים בשר אסאדו הוא צליה ממושכת ואיטית. כאשר האורחים מגיעים הבשר כבר נצלה ומפיץ ניחוחות משגעים לכל עבר וכל שאתם צריכים לעשות זה להיות עם האורחים שלכם וליהנות ביחד איתם מבשר יוצא דופן מעסיסיותו וטעמיו.

סוגי קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

אנו מעמידים לרשותכם מגוון גדול של אפשרויות להזמין קייטרינג אסאדו לאירוע קטן:

אירועים קטנים יכולים להיערך בבית, באולם אירועים קטן או אף בחיק הטבע. למשל יום כיף וגיבוש לחברה קטנה שיש בה מספר אורחים מצומצם. אנו מגיעים עד למקום המנוחה ומארגנים שם בשר על האש בטעמים שאיש לא יישכח.

נשמח לתאם עבורכם קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים ולספק לכם את כל המידע הדרוש לכם. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם. נוכל לתאם לכם אסאדו לפי מספר האורחים, מהות האירוע והתקציב שיש ברשותכם.