קייטרינג אסאדו בדרום עומד לרשותם לארגון אירוע מושלם. אנו מספקים רמות שונות של אסאדו, החל מעמדת גריל בודד ועד לקייטרינג שלם המספק חגיגה דרום אמריקאית מהממת. אנו מתאמים מולכם את תמהיל הבשר המבוקש, מספר המנות ומתאמים עבורכים חגיגת בשר לפי התקציב ומהות האירוע. 

קייטרינג אסאדו בדרום

קייטרינג אסאדו בדרום מתאים לסוגים שונים של אירועים, כגון:

את כמות העמדות והתוספות הנלוות להם אנו קובעים מראש ביחד אתכם, לפי הצרכים שלכם.

הזמנה של קייטרינג אסאדו בדרום

קייטרינג אסאדו בדרום פרטים
קייטרינג אסאדו בדרום

אנו מספקים עמדות אסאדו לכל אזור הדרום. הגרילמנים שלנו נקראים אסאדור והם מגיעים עם העמדה המקצועית ומתחילים להכין את הבשר החתוך בצורה יחודית לשיטת האסאדו. לצד הבשר מוגשים רטבים אופיינים, כגון רוטב צ'ימיצ'ורי, רוטב סלסה, רוטב עגניות ועוד. הצליה של הבשר היא איטית וממושכת ולכן ניחוחות הצליה מקדמים כבר את פני האורחים המצפים לכיבוד בכיליון עיניים.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על הזמנת קייטרינג אסאדו בדרום. אנו יכולים כאמור לתאם עבורכם עמדת אסאדו בודדת ואתם דואגים לתוספות. אנו יכולים לארגן אסאדו שהוא חלק מעמדות בשר נוספות, כגון עמדת שווארמה, עמדת בשר ישראלי הכוללת נקניקיות, קבבים, שיפודים ועוד. הגרילמנים שלנו מגיעים אף לחיק הטבע לאירועים כגון גיבוש עובדים וימי כיף, ולאחר מסלול בטבע הם מגיעים למקום המנוחה ובו מצפה לכם בשר אסאדו חגיגי עם תוספות טעימות.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על קייטרינג אסאדו בדרום. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע שאתם זקוקים לו.